Co nas wyróżnia?

PRIORYTETEM JEST NASZA MISJA!  

 Nasze podejście ubrane jest w uśmiech i pasję!

Nasze prywatne przedszkole jest pewnym miejscem o nowoczesnym standardzie, które opiera się o najnowszą wiedzę i innowacyjne metody wspierające rozwój. Nasz zespół tworzy grupa specjalistów, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Cechuje nas nieszablonowe myślenie i koncentracja na przygotowaniu dzieci do kolejnego etapu nauczania jakim jest szkoła podstawowa.

W swojej pracy zapewniamy:

Zaangażowany i wysoki poziom opieki nad dziećmi, który determinują priorytety pracy naszego Przedszkola.
Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci jest kluczowe i przekłada się na ich późniejsze funkcjonowanie. Mając na uwadze wszystkich przedszkolaków od początku swojej działalności dokładamy wszelkich starań aby umożliwić równy start każdemu dziecku. W cenie czesnego oferujemy u nas wszystkie dostępne zajęcia i metody wspierające rozwój przedszkolaków. W tym:
  • szeroka gama zajęć wpierających rozwój dziecka ( Sensoplastyka, Logorytmika, Ruch Rozwijający W.Sherborne)
  • szeroka gama zajęć dodatkowych (angielski , judo, zumba, rytmika, szachy, kodowanie, programowanie)
  • realizacja podstawy programowej ( wczesna nauka czytania, obszar mowy i myślenia oraz matematyczny – zajęcia dzielone na małe grupy)
  • pomoc psychologiczno- pedagogiczna ( psycholog, pedagog specjalny, logopeda, terapeuta SI, TUS, terapia ręki, trening słuchowy A. A. Tomatisa, metoda Play Attention, odruchy INNP )