Cennik

Wyżywienie: 14.00 zł dieta ogólna, 15.00 zł dieta indywidualna

W Przedszkolu przygotowujemy jak najmniej przetworzone, smaczne i zdrowe posiłki- wszystkie bez ulepszaczy smaku! !  Czytaj więcej… Wyżywienie obejmuje: Śniadanie, Obiad ( Zupa, Drugie Danie), Podwieczorek

Czesne 750 zł / Miesięcznie ( zajęcia dodatkowe w cenie)

Zapisując dziecko do Przedszkola Rodzic wpłaca 750 zł. Wpłata przeznaczona jest na pierwsze czesne w pierwszym miesiącu pobytu dziecka w Przedszkolu -W przypadku rezygnacji, wpłata nie podlega zwrotowi. Przedszkole zapewnia cykliczne występy teatrzyków oraz audycji muzycznych, a także wyprawkę plastyczną uzupełnianą przez cały rok. W ramach czesnego oferujemy Państwu kompleksową opiekę na wysokim poziomie oraz szeroki wachlarz zajęć dodatkowych oraz wspierających rozwój Dzieci.
Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci jest kluczowe i przekłada się na ich późniejsze funkcjonowanie. Mając na uwadze wszystkich przedszkolaków od początku swojej działalności dokładamy wszelkich starań aby umożliwić równy start każdemu dziecku. W cenie czesnego oferujemy u nas wszystkie dostępne zajęcia i metody wspierające rozwój przedszkolaków. W tym :
  • szeroka gama zajęć wpierających rozwój dziecka ( Sensoplastyka, Logorytmika, Ruch Rozwijający W.Sherborne)
  • szeroka gama zajęć dodatkowych (angielski , judo, zumba, rytmika, szachy, kodowanie, programowanie)
  • realizacja podstawy programowej ( wczesna nauka czytania, obszar mowy i myślenia oraz matematyczny – zajęcia dzielone na małe grupy)
  • pomoc psychologiczno- pedagogiczna ( psycholog, pedagog specjalny, logopeda, terapeuta SI, TUS, terapia ręki, trening słuchowy A. A. Tomatisa, metoda Play Attention, odruchy INNP )

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.